"Secrets of the sea" book

1 (Evaluations)

DENİZİN SIRLARI KİTABI İNGİLİZCE VERSİYONU.

KARGO FİYATA DAHİLDİR.

Bu kitap ile, denizlerde yaşayan canlıların hayatta kalabilmek için geliştirdiği olağanüstü başarılı uygulamaları görüp onlara hayranlık duyacak ve aynı zamanda bu yaşamı neden korumamız gerektiğini bir kez daha öğreneceğiz.

Unutmayalım ki, korumanın ana temeli tanımaktır. Varmısınız “Denizin Sırları” ile bu mavi dünyayı tanımaya ve tanıtmaya?

Bu hedeflerle “Denizin Sırları” projesi sizin destekleriniz sayesinde çocuklarımızla ile buluşuyor. 

1 adet “50 Soruda Denizin Sırları” kitabını kargo dahil 18 TL  ye satın aldığınızda, 1 kitabı size yollayacağız ve 2 adet kitabı da öncelikle doğu illerimizdeki denizle tanışmamış çocuklarımıza hediye etmiş olacaksınız.

Bu projeye gönüllü destek veren öğretmenlerimizin bize bildirdikleri sayı kadar kitabı, destekçilerimiz adına bedelsiz olarak yollayacağız. Onlar da kitapları öğrencilerine dağıtacak ve kitabımızdaki bilgileri paylaşarak denizlerimizi tanımalarını sağlayacaklar. Hedefimiz öncelikle doğu illerimiz ve sonrasında da tüm ülkemizi kaplayan bir yaygınlığa ulaşabilmek. Denizi daha iyi tanıyan, seven ve korumak isteyen bir toplum yaratabilmek.

Projenin web sitesinden hangi ilimize, hangi okullara kaç kitabın gönderildiğini ve kitapları alan çocuklarımızın sizlerle paylaştıklarını da site üzerinden takip edebileceksiniz.

Desteklerinizi esirgemeyeceğinizi biliyoruz, lütfen dostlarınızla da bu projeyi paylaşarak ortak hedefimiz olan çevreye duyarlı bir toplum olma hedefimize destek olunuz.

 

                                                                         https://www.denizinsirlari.org/Hizmetler bulunuyor...