Jobsora

Jobsora

val.silverton@jobsora.com

Jobsora

Jobsora, 35 ülkede faaliyet gösteren ana ve tek hedefi üyelerine iyi bir iş bulma konusunda yardımcı olmak olan bir web sitesidir. Jobsora’da tüm Türkiye’den sizin ile ilgili iş ilanlarını bulabilirsiniz. Her gün Türkiye'deki doğrudan işverenlerden ve 250’den fazla iş sitesinden ilanlar almaktayız.

Jobsora 'yı oluştururken  olabildiğince basit ve anlaşılır hale getirmeye çalıştık. İhtiyacınız olan tek şey bir talepte bulunmak ve iş aradığınız yeri belirtmek. Gerekirse en doğru sonuçları almak için seçiminizi değiştirebilir veya filtreyi kullanabilirsiniz. En son ilanları hemen bulmak için size gönderilen bültende gerekli yerleri işaretleyerek yeni ilanlara abone olmanız yeterlidir.

Abone olduğunuz tüm talepler hakkındaki bilgiler de dahil olmak üzere günde en fazla 1 e-posta alacaksınız. İstediğiniz zaman e-posta alma sıklığı "Posta Ayarları" dan değiştirilebilirsiniz.

Proje ekibimiz her gün iş aramalarını daha da kolay hale getirmek ve kullanıcılarımızın, iş ortaklarımızın görünürlüğünü daha da çekici hale getirmek için çalışıyor.

 

Türkiye İş İlanları: www.jobsora.com

Hizmetler bulunuyor...