Bir Demet Mavi

Tuğba Erim

tugbae@veloxist.com

Bir Demet Mavi

Çocuğunuza doğum günü partisi düzenliyorsunuz. Peki ya gelenlere ne hediye vereceksiniz?

Evet, son yılların modası küçük bir "geldiğiniz için teşekkür ederiz" anısı  vermek.İş bu noktaya gelince de, hem öğretici hem de keyifli olsun isteriz.

Sevgili Alptekin Baloğlu'nun hazırladığı "50 soruda Denizin Sırları" kitabı bu amaç için biçilmiş bir kaftan, hem de çifte kavrulmuş! Bu kitap sadece çocukların deniz hakkında meraklarını tetikleyip deniz sevgisi ve koruma bilinci geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda doğudaki imkânları kısıtlı, hayatlarında hiç deniz görmemiş çocukların da bu kitaba kavuşmalarını sağlıyor.

Bir mimar ve aynı zamanda uluslararası ödüllü sualtı fotoğrafçısı olan Alptekin Baloğlu, 2013 yılında kendisin başlattığı ve bugüne dek sürdürdüğü sosyal sorumluluk projesi, siz kargo dahil 1 kitap aldığınızda (18TL+KDV), doğu illerindeki çocuklara 2 kitabı sizin hediyeniz olarak gönderiyor.Proje kapsamında bireysel ve kurumsal destekçilerle şimdiye kadar 32 binin üzerinde kitap dağıtılmış.Ayrıca size projeye katıldığınız için bir teşekkür sertifikası gönderiliyor.

Türkçe ve İngilizce basımları olan kitapta çocuğunuz deniz neden mavidir, balıklar neden sürü halinde dolaşır, dünyanın en büyük gözlü canlısı nedir gibi soruların cevaplarını öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda deniz ve sualtı terimlerinin İngilizcelerini de öğrenebilir.

Organizeet.com bu projeye  “hediye organize et” bölümünde yer vererek  destek oluyor.

 

Belki de geleceğin deniz biyologları, dalgıçları, kaptanları sizin sebep olacağınız bir kıvılcımla filizlenecek.

 

Siz de hiç deniz görmemiş bir çocuğun hayatına bir renk katmak istiyorsanız haydi tıklayın!     

 

https://organizeet.com/hediyeler/denizin-sirlari-kitabi

 

Hizmetler bulunuyor...